Ibernice MacBean

Agenda

  • Fri
    21-02-2020
    Guy Swinnen & The Ladies
    Nieuwpoort - The Duet Sessions
    Aanvang: 20:00 - 23:00
  • Sat
    22-02-2020
    Guy Swinnen & The Ladies
    Mol - The Duet Sessions
    Aanvang: 20:00 - 23:00
  • Thu
    27-02-2020
    Guy Swinnen & The Ladies
    Oostende - The Duet Sessions
    Aanvang: 20:00 - 23:00
  • Fri
    28-02-2020
    Guy Swinnen & The Ladies
    Aalst - The Duet Sessions
    Aanvang: 20:00 - 23:00
  • Sat
    29-02-2020
    REGI
    Kortenberg - Infinity 2020
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:00
  • Sat
    29-02-2020
    Guy Swinnen & The Ladies
    Heusden-Zolder - The Duet Sessions - Dernière
    Aanvang: 20:00 - 23:00
  • Sat
    07-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Aarschot - Origin Tour 2020 - Jh De Klinker
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    07-03-2020
    Level Six
    Knokke-Heist - Nacht Van De Sport
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sun
    08-03-2020
    Soulsister
    Herenthout - Try-out Rewind - Zaal LUX (uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sun
    08-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Brugge - Origin Tour 2020 - Muziekcentrum Cactus
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Tue
    10-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Turnhout - Origin Tour 2020 - Het Keizershof (uitverkocht)
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Thu
    12-03-2020
    Soulsister
    Brussel - REWIND - 30 Years Heat
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Fri
    13-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Rijkevorsel - Origin Tour 2020 - De Singer (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    14-03-2020
    Level Six
    Hooglede - Serviceclub
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Mon
    16-03-2020
    Michael Schack
    Heist-op-den-Berg - StressFactor LIVE
    Aanvang: 12:00 - 17:00
  • Wed
    18-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Sint-Niklaas - Origin Tour 2020 - Concertzaal De Casino (uitverkocht)
    Aanvang: 20:45 - 22:15
  • Thu
    19-03-2020
    Soulsister Theater
    Oostende - De Eregalerij - Radio 2
    Aanvang: 20:00 - 00:30
  • Fri
    20-03-2020
    Soulsister
    Gent - Soulsister 2020
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Fri
    20-03-2020
    Sylver
    Sint-Niklaas - Sylver in concert
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Fri
    20-03-2020
    Soulbrothers
    Humbeek - CBRE Staff Event
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    20-03-2020
    Level Six
    Duffel - Personeelsfeest Reynaers
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Sat
    21-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Deinze - Origin Tour 2020 - Elpee Café
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    21-03-2020
    Soulbrothers
    Oud-Turnhout - Personeelsfeest MARS
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    21-03-2020
    Level Six
    Dendermonde - La Primavera - Ronde Tafel 57
    Aanvang: 22:45 - 00:15
  • Sun
    22-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Roeselare - Origin Tour 2020 - Café St. Georges
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Thu
    26-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Ronse - Origin Tour 2020 - CC Ronse
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Fri
    27-03-2020
    REGI
    Antwerpen - De Nacht van de Verpleegkunde 2020
    Aanvang: 01:30 (vr-za nacht) - 02:30
  • Fri
    27-03-2020
    Michael Schack
    Ronse - StressFactor LIVE
    Aanvang: 12:00 - 17:00
  • Fri
    27-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Beernem - Origin Tour 2020 - O.C. De Kleine Beer
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    28-03-2020
    Guy Swinnen Club
    Lille - Guy Swinnen Origin Tour 2020 - 'T Hoekske
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    28-03-2020
    REGI
    Merksem - Back to the 90's - MNM ( timing TBC )
    Aanvang: 22:45 - 23:45
  • Thu
    02-04-2020
    Guy Swinnen Club
    Edegem - Guy Swinnen Origin Tour 2020 - Club 27
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Thu
    02-04-2020
    Coco Jr. & TAS
    Zaventem - Bedrijfsfeest
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    03-04-2020
    Soulsister
    Hasselt - Soulister 2020 - CCHA
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Fri
    03-04-2020
    Guy Swinnen Club
    Westmalle - Origin Tour 2020 - JH Babylon
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    04-04-2020
    Guy Swinnen Club
    Kortrijk - Origin Tour 2020 - Den Trap
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    04-04-2020
    REGI
    - Back to the 90's - MNM ( timing TBC )
    Aanvang: 22:45 - 23:45
  • Fri
    17-04-2020
    Guy Swinnen Club
    Oudenaarde - Guy Swinnen Origin Tour 2020 - CC De Woeker
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    18-04-2020
    Level Six
    Lier - 50Y EDC
    Aanvang: 21:45 - 23:15
  • Sat
    18-04-2020
    Guy Swinnen Club
    Leopoldsburg - Origin Tour 2020 - YAP
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Tue
    21-04-2020
    Michael Schack
    Mechelen - StressFactor LIVE
    Aanvang: 12:00 - 17:00
  • Fri
    24-04-2020
    Guy Swinnen Club
    Hoeselt - Origin Tour 2020 - GC Ter Kommen
    Aanvang: 20:15 - 21:45
  • Fri
    24-04-2020
    Soulsister
    Leuven - Het Depot
    Aanvang: 20:15 - 21:45
  • Sat
    25-04-2020
    Michael Schack
    Tielt - Project Y
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:00
  • Sat
    25-04-2020
    Level Six
    Herentals - B&R - Private event
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Sat
    25-04-2020
    Soulbrothers
    Antwerpen - Huwelijksfeest - Davy Luyten Eventsfactory
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sun
    26-04-2020
    Sofie
    Merchtem - Paasconcert Koninklijke Muziekvereniging Concordia
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Sun
    26-04-2020
    Paul Michiels Gast
    Antwerpen - Timeless Pop Classics
    Aanvang: 20:00 - 23:00
  • Thu
    30-04-2020
    Guy Swinnen Band
    Zemst - Weerdse Bierfeesten
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Fri
    01-05-2020
    INE
    Genk - Samen sterker Limburg
    Aanvang: 14:00 - 15:15
  • Sat
    02-05-2020
    REGI
    Koksijde - 25 jaar De Possé Fuif
    Aanvang: 01:00 (za-zo nacht) - 02:00
  • Sat
    02-05-2020
    Guy Swinnen Band
    Zoersel - 50 jaar - VC Zoersel
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sun
    03-05-2020
    Guy Swinnen Band
    Ingelmunster - Labadoux
    Aanvang: 15:00 - 16:30
  • Wed
    06-05-2020
    Guy Swinnen Club
    Rotselaar - Origin Tour 2020 - GC De Mena
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Thu
    07-05-2020
    Michael Schack
    Roeselare - StressFactor LIVE
    Aanvang: 12:00 - 17:00
  • Fri
    08-05-2020
    Michael Schack
    Hasselt - StressFactor LIVE
    Aanvang: 12:00 - 17:00
  • Sat
    09-05-2020
    Guy Swinnen Club
    Heist-Op-Den-Berg - Origin Tour 2020 - Café 't Wit Paard
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    09-05-2020
    Sylver
    Westerlo - Tongelse Dorpsfeesten
    Aanvang: 22:45 - 00:00
  • Sun
    10-05-2020
    Soulbrothers
    Westerlo - Tongelse Dorpsfeesten
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Thu
    14-05-2020
    Michael Schack
    Malle - StressFactor LIVE
    Aanvang: 12:00 - 17:00
  • Fri
    15-05-2020
    REGI
    Diest - Stressfactor Live
    Aanvang: 12:00 - 17:00
  • Fri
    15-05-2020
    Soulsister
    Brugge - Concertgebouw Brugge
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    16-05-2020
    Sylver
    Tienen - Night On Fire
    Aanvang: 23:45 - 00:45
  • Tue
    19-05-2020
    Michael Schack
    Wevelgem - StressFactor LIVE
    Aanvang: 12:00 - 17:00
  • Wed
    20-05-2020
    INE solo
    Herzele - De Steenoven
    Aanvang: 20:15 - 21:00
  • Wed
    20-05-2020
    The Starlings - Duo
    Herzele - De Steenoven
    Aanvang: 21:15 - 22:15
  • Fri
    22-05-2020
    Soulsister
    Borgerhout - Soulsister 2020
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    23-05-2020
    Michael Schack
    Lanaken - 't Verkierde Fieske 3.0
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Thu
    28-05-2020
    Guy Swinnen Band
    Koksijde - Casino Koksijde
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Thu
    28-05-2020
    INE solo
    Beernem - CC De Kleine Beer
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Thu
    28-05-2020
    The Starlings - Duo
    Beernem - CC De Kleine Beer
    Aanvang: 21:15 - 22:30
  • Fri
    29-05-2020
    REGI
    Heusden-Zolder - Wieze's Golden Party
    Aanvang: 00:15 (vr-za nacht) - 01:15
  • Fri
    29-05-2020
    Belga
    O-L-V Olen - Gladiolen 2020
    Aanvang: 19:45 - 21:00
  • Fri
    29-05-2020
    Level Six
    Heusden-Zolder - Wieze's Golden Party
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Sat
    30-05-2020
    REGI
    Oostende - De Nacht Van Oostende
    Aanvang: 01:00 (za-zo nacht) - 02:00
  • Sat
    30-05-2020
    Level Six
    O-L-V Olen - Gladiolen
    Aanvang: 02:00 (za-zo nacht) - 03:30
  • Sat
    30-05-2020
    INE solo
    Duffel - Cinema Plaza
    Aanvang: 20:15 - 21:00
  • Sat
    30-05-2020
    The Starlings - Duo
    Duffel - Cinema Plaza
    Aanvang: 21:30 - 22:30
  • Sat
    30-05-2020
    Soulbrothers
    Hoeilaart - Doenderbal
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sun
    31-05-2020
    Level Six
    Duffel - Oostfeesten
    Aanvang: 18:30 - 20:00
  • Sun
    31-05-2020
    Level Six
    - Dorpsfeesten Nossegem
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Sat
    06-06-2020
    Level Six
    Leopoldsburg - Kamp Knalt
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Fri
    12-06-2020
    REGI
    Genk - Isle Of Thor 2020
    Aanvang: 21:45 - 22:45
  • Sat
    13-06-2020
    Sylver
    Mol - Legacy
    Aanvang: 18:05 - 19:00
  • Sat
    13-06-2020
    Soulbrothers
    Waasmunster - ’t Spel van ‘t Vestjen
    Aanvang: 22:45 - 00:15
  • Sat
    20-06-2020
    Level Six
    Essenbeek (Halle) - Essenbeek - Kermis
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    20-06-2020
    Michael Schack
    Zulte - Leierock
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sun
    21-06-2020
    The Starlings - Duo
    Wetteren - Topdagen Wetteren
    Aanvang: 20:00 - 20:45
  • Fri
    26-06-2020
    Soulbrothers
    Mechelen - Hercules Trophy - Mechelen
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    27-06-2020
    Guy Swinnen Band
    Westerlo - Happy Shopping Day
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    27-06-2020
    Soulbrothers
    Deinze - Gulderock Grammene
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    27-06-2020
    Sylver
    Zonhoven - Zonhoven Trapt Door
    Aanvang: 22:00 - 23:15
  • Sat
    27-06-2020
    Michael Schack
    Rebecq - Concerto Rebecq
    Aanvang: 22:30 - 23:30
  • Sat
    27-06-2020
    REGI
    Madrid - I Love The Tuentis - MADRID (timing TBC)
    Aanvang: 23:00 - 03:00
  • Fri
    10-07-2020
    Level Six
    Dendermonde - Juventusfeesten
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Fri
    10-07-2020
    Guy Swinnen Band
    Aarschot - Fundays Aarschot
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Fri
    10-07-2020
    Artiest
    Aarschot - Kobe Ilsen & Viktor Verhulst - Fundays Aarschot
    Aanvang: 23:30 - 00:30
  • Sat
    11-07-2020
    Michael Schack
    Aarschot - Fundays Aarschot
    Aanvang: 00:45 (za-zo nacht) - 01:45
  • Sat
    11-07-2020
    Michael Schack
    Waregem - Hype-O-Dream Festival
    Aanvang: 22:30 - 23:15
  • Tue
    14-07-2020
    Level Six
    Balen - Schepskermis
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Fri
    17-07-2020
    Guy Swinnen Band
    Ardooie - De Waterbek 2020
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Mon
    20-07-2020
    Guy Swinnen Band
    Asse - Kobbegem Kermis
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Tue
    21-07-2020
    The Starlings
    Roeselare - Volksfeest Roeselare
    Aanvang: 20:00 - 21:15
  • Tue
    21-07-2020
    Level Six
    Denderleeuw - Dorpsplein Denderleeuw
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Tue
    21-07-2020
    REGI
    Roeselare - Volksfeest Roeselare
    Aanvang: 21:45 - 22:45
  • Sat
    25-07-2020
    Level Six
    Keerbergen - Molenfeesten
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Tue
    28-07-2020
    Level Six
    Kruisem - Bassie's Concerten
    Aanvang: 21:45 - 23:15
  • Wed
    29-07-2020
    Level Six
    Kalmthout - Marktconcerten
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    01-08-2020
    Guy Swinnen Band
    Haacht - Jan Primus Feesten
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    08-08-2020
    Guy Swinnen Band
    Goetsenhoven - Goetrock
    Aanvang: 22:15 - 23:45
  • Fri
    14-08-2020
    Michael Schack
    Wervik - Rock Op Het Plein
    Aanvang: 00:00 (vr-za nacht) - 01:00
  • Sat
    15-08-2020
    Soulbrothers
    Zaventem - Pop @ Park
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sun
    16-08-2020
    Soulbrothers
    Groot-Bijgaarden - Hoevefeesten
    Aanvang: 18:00 - 19:30
  • Sat
    22-08-2020
    Sylver
    Wommelgem - De N8 van Wommelgem
    Aanvang: 20:30 - 21:45
  • Sun
    23-08-2020
    Guy Swinnen Band
    Antwerpen - Bar Brilschans
    Aanvang: 19:00 - 20:30
  • Fri
    28-08-2020
    Soulbrothers
    VELM - Velm Spiegelt
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Sat
    29-08-2020
    Level Six
    Nieuwpoort - Sint-Bernardusfeesten
    Aanvang: 18:00 - 19:30
  • Sat
    29-08-2020
    Soulbrothers
    Harelbeke - Stasegem Kermis
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Sat
    29-08-2020
    REGI
    Ieper - Highlight Festival
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sat
    05-09-2020
    Sylver
    Sint-Amands - Zomer Van Puurs - Sint-Amands
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Fri
    11-09-2020
    REGI
    Boom - Bedrijfsfeest
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    12-09-2020
    Level Six
    Merelbeke - Merelbeke Village
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    19-09-2020
    Soulbrothers
    Antwerpen - Bedrijfsfeest - Café Local
    Aanvang: 22:15 - 23:45
  • Sat
    26-09-2020
    Guy Swinnen Band
    Teralfene - Rock Teralfene
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    26-09-2020
    Coco Jr. & TAS
    Eindhoven - AE Weekend (private)
    Aanvang: 22:30 - 23:55
  • Sat
    26-09-2020
    REGI
    Diest - Diest
    Aanvang: 23:30 - 00:30
  • Fri
    02-10-2020
    Level Six
    Merksplas - Kermisweekend Old Forester
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sun
    04-10-2020
    Coco Jr. & TAS
    Deerlijk - Statiekermis Deerlijk
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    17-10-2020
    Level Six
    Antwerpen - Bedrijfsfeest Smulders
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    17-10-2020
    Soulbrothers
    Ieper - 40 Jaar Kiwanis Ieper
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Fri
    23-10-2020
    Guy Swinnen Band
    Lede - GC De Volkskring - The Essential (theatertour) tvv Te Gek!?
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    20-03-2021
    Soulbrothers
    Dendermonde - La Primavera - Ronde Tafel 57
    Aanvang: 22:30 - 23:45

Agenda