Ibernice MacBean

Agenda

  • Tue
    21-08-2018
    Paul Michiels
    Genk - Parkies - Genk
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Tue
    21-08-2018
    Guy Swinnen Band
    De Haan - Engie Parkies - De Haan
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Tue
    21-08-2018
    Coco Jr. & TAS
    Torhout - Parkies - Torhout
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Wed
    22-08-2018
    Paul Michiels
    Antwerpen - Camping Louisa - Hoboken
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Wed
    22-08-2018
    Guy Swinnen Band
    Kortrijk - Heuleconcert
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Thu
    23-08-2018
    Paul Michiels
    Malle - Parkconcert Malle - Domein de Renesse
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Fri
    24-08-2018
    Coco Jr XL
    Geel - Geel Zomert
    Aanvang: 20:30 - 22:30
  • Fri
    24-08-2018
    Michael Schack
    Kortrijk - Road Rock
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    25-08-2018
    Guy Swinnen
    Tremelo - RaadshuisRock
    Aanvang: 00:30 (za-zo nacht) - 01:30
  • Sat
    25-08-2018
    REGI
    Lochristi - Loland Dance Festival
    Aanvang: 01:00 (za-zo nacht) - 02:00
  • Sat
    25-08-2018
    Laura Tesoro
    Dessel - Dessel Swingt
    Aanvang: 18:05 - 19:15
  • Sat
    25-08-2018
    Paul Michiels
    Antwerpen - Bar Brilschans - Berchem
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    25-08-2018
    The Scabs
    Dessel - Dessel Swingt
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    25-08-2018
    Laura Tesoro
    Schoten - Parkhappening Schoten
    Aanvang: 21:30 - 22:45
  • Sat
    25-08-2018
    Level Six
    Harelbeke - Stasegem Kermis
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Sat
    25-08-2018
    Brahim - Beats & Basses
    Kortrijk - Kamping Kitsch
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sat
    25-08-2018
    Soulbrothers
    Jabbeke - Nacht van Jabbeke Xclusive 2018
    Aanvang: 23:45 - 01:30
  • Sun
    26-08-2018
    Laura Tesoro
    Mechelen - Maanrock
    Aanvang: 16:00 - 17:15
  • Sun
    26-08-2018
    Soulbrothers
    Overijse - Druivenfeesten
    Aanvang: 17:00 - 18:30
  • Sun
    26-08-2018
    REGI
    - Latem Kermis
    Aanvang: 18:00 - 19:00
  • Sun
    26-08-2018
    Coco Jr XL
    Maldegem - Genieten van Maldegem
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Mon
    27-08-2018
    REGIMANIA
    Overijse - Druivenfeesten
    Aanvang: 23:00 - 00:15
  • Fri
    31-08-2018
    Laura Tesoro
    Deurne - Openluchttheater Rivierenhof
    Aanvang: 14:00 - 15:30
  • Fri
    31-08-2018
    Coco Jr XL
    Tervuren - Hee Tervuren!
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Fri
    31-08-2018
    Herve Martens
    Brussel - Memorial Van Damme Live band
    Aanvang: 22:00 - 22:30
  • Fri
    31-08-2018
    REGI
    Stekene - Crammerock
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sat
    01-09-2018
    Guy Swinnen Band
    Brecht - Sint-Job Zomert (special guest Willy Willy)
    Aanvang: 20:00 - 21:15
  • Sat
    01-09-2018
    Level Six
    Tervuren - Hee Tervuren
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    01-09-2018
    Coco Jr. & TAS
    Lier - Openingsfeest Steylaerts
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    01-09-2018
    Guy Swinnen Band
    Roosdaal - Pajot Swingt (ft. Willy Willy)
    Aanvang: 23:30 - 00:45
  • Sat
    01-09-2018
    Michael Schack
    Edegem - Jaarvarken
    Aanvang: 23:30 - 00:30
  • Sun
    02-09-2018
    Coco Jr XL
    Koekelare - Feesttent Koekelare Leeft
    Aanvang: 00:00 (zo-ma nacht) - 01:30
  • Fri
    07-09-2018
    REGI
    Veurne - Veurne La Fete
    Aanvang: 01:00 (vr-za nacht) - 02:00
  • Fri
    07-09-2018
    Level Six
    Asse - Hop Duvel Feesten
    Aanvang: 23:59 - 02:00
  • Sat
    08-09-2018
    Laura Tesoro
    Asse - Hop Duvel Feesten
    Aanvang: 19:00 - 20:15
  • Sat
    08-09-2018
    The Scabs
    Ieper - Frietrock
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    08-09-2018
    REGI
    Brugge - Summerblast
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sun
    09-09-2018
    Coco Jr. & TAS
    Ieper - Zuidschote Kermis
    Aanvang: 21:45 - 22:45
  • Wed
    12-09-2018
    REGI
    Brugge - Welcome @ Vives Brugge (Privé)
    Aanvang: 14:00 - 16:00
  • Thu
    13-09-2018
    REGI
    Oostende - Bootsea Festival (tvv Duinhelm vzw)
    Aanvang: 19:00 - 20:00
  • Fri
    14-09-2018
    Laura Tesoro
    Herentals - 40 jaar DECA (privé)
    Aanvang: 18:30 - 19:45
  • Fri
    14-09-2018
    The Scabs
    Herentals - 40 jaar DECA
    Aanvang: 20:30 - 21:45
  • Fri
    14-09-2018
    Level Six
    Mol - Personeelsfeest SCK.CEN
    Aanvang: 21:30 - 22:00
  • Fri
    14-09-2018
    The Scabs
    Scherpenheuvel-Zichem - Lolands
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Sat
    15-09-2018
    Coco Jr. & TAS
    Dilbeek - Schepdaal Leeft
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    15-09-2018
    Level Six
    Brugge - Festival Cordon Bleu
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    15-09-2018
    Michael Schack
    Harelbeke - Harelbeke Feest
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    15-09-2018
    The Scabs
    Puurs - Pukema 2018
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    15-09-2018
    Paul Michiels
    Sint-Pieters-Rode - Boerenbal
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Sat
    15-09-2018
    Michael Schack
    Gullegem - Gullegemse Jeugdfeesten
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sat
    15-09-2018
    DJ Justine
    Harelbeke - Harelbeke Feest
    Aanvang: 23:15 - 00:15
  • Sat
    15-09-2018
    Soulbrothers
    Hoeilaart - Druivenfestival - Nacht Van Den Doender
    Aanvang: 23:15 - 00:45
  • Sun
    16-09-2018
    Laura Tesoro
    Hoeilaart - Nerorock
    Aanvang: 16:10 - 17:25
  • Thu
    20-09-2018
    Level Six
    Groot-Bijgaarden - Meet It (private)
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Fri
    21-09-2018
    Soulbrothers Light
    Brugge - Balie West
    Aanvang: 00:00 (vr-za nacht) - 01:00
  • Fri
    21-09-2018
    REGI
    Aalst - Werfhalfeesten | Carnavalsbeurs
    Aanvang: 01:00 (vr-za nacht) - 02:00
  • Sat
    22-09-2018
    Laura Tesoro
    Wemmel - GC de Zandloper
    Aanvang: 20:30 - 21:45
  • Sat
    22-09-2018
    Paul Michiels
    Hulshout - Hulshout - Bal Burgemeester
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    22-09-2018
    Level Six
    Deinze - Leernse Feesten
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Wed
    26-09-2018
    Coco Jr. & TAS
    Brussel - Personeelsfeest Tucrail
    Aanvang: 19:00 - 20:30
  • Thu
    27-09-2018
    Paul Michiels Gast
    Antwerpen - De platenkast van Paul Michiels
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Fri
    28-09-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Anderlecht - Theaterconcert Ageless - CC Zinnema
    Aanvang: 12:00 - 23:00
  • Fri
    28-09-2018
    Soulbrothers
    Knokke-Heist - Casino Knokke - Galabal Royal Knokke Football Club
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    29-09-2018
    Brahim - Beats & Basses
    Kontich - Jaarmarkt Kontich
    Aanvang: 16:00 - 17:00
  • Sat
    29-09-2018
    Level Six
    Scherpenheuvel-Zichem - Spartacus Strongest Company
    Aanvang: 19:00 - 20:00
  • Sun
    30-09-2018
    Guy Swinnen
    Brecht - 20 jaar kringwinkel de Cirkel
    Aanvang: 16:00 - 17:00
  • Fri
    05-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Oosterzele - Theatertour Ageless - GC De Kluize
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    05-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Hechtel-Eksel - ALTERNATIVE FEST
    Aanvang: 22:00 - 23:15
  • Sat
    06-10-2018
    Coco Jr XL
    Vosselaar - Nacht van de Ambiance
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:30
  • Sat
    06-10-2018
    DJ Justine
    Bocholt - Jenevernacht Fest | DJ JUSTINE
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:00
  • Sat
    06-10-2018
    Level Six
    Lanaken - Chato d’eau 2018
    Aanvang: 22:45 - 00:15
  • Sun
    07-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Antwerpen - Theatertour Ageless - CC Merksem
    Aanvang: 14:00 - 16:30
  • Sat
    13-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Grobbendonk - Rimboe Rock
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Fri
    19-10-2018
    Laura Tesoro
    Sint-Niklaas - Dag van de Jeugdbeweging
    Aanvang: 16:15 - 17:30
  • Fri
    19-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Brasschaat - Theatertour Ageless - CC Brasschaat
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Fri
    19-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Kaprijke - SOCK
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    20-10-2018
    Michael Schack
    Kampenhout - After Summer Party
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:00
  • Sat
    20-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Herzele - Theatertour Ageless - De Steenoven
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sun
    21-10-2018
    Paul Michiels Acoustic
    Nazareth - Matinée - Akkoestische Set + Boekvoorstelling
    Aanvang: 11:00 - 11:45
  • Sun
    21-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Vilvoorde - Theatertour Ageless - CC Het Bolwerk
    Aanvang: 14:30 - 17:00
  • Thu
    25-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Aartselaar - Theatertour Ageless - CC Aartselaar
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Thu
    25-10-2018
    Soulbrothers
    Groot-Bijgaarden - Brussels Kart Expo - klantenevent
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Fri
    26-10-2018
    Guy Swinnen Theater
    Wuustwezel - GC Kadans - Swinnen & Piedfort
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    27-10-2018
    Michael Schack
    Menen - Kotweekend Indoor
    Aanvang: 01:00 (za-zo nacht) - 02:00
  • Sat
    27-10-2018
    Soulbrothers
    Groot-Bijgaarden - Brussels Kart Expo - Personeelsevenement
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Thu
    01-11-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Maaseik - Ageless Theatertour - Schouwburg Maaseik
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    10-11-2018
    Level Six
    Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    17-11-2018
    Paul Michiels Gast
    Puurs - Guest Harmonie Puurs (50ste verjaardag harmonie)
    Aanvang: 20:15 - 22:00
  • Sat
    17-11-2018
    Laura Tesoro
    Wieze - Winter Wonderland
    Aanvang: 23:30 - 00:45
  • Thu
    22-11-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Eeklo - Theatertour Ageless - CC Herbakker
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Fri
    23-11-2018
    Level Six
    Heist-op-den-Berg - The Boxz
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    24-11-2018
    Soulbrothers
    Houthalen-Helchteren - 70's 80's and The Best of the Rest Party
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    01-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Wetteren - Theatertour Ageless - CC Nova
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Tue
    04-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Diest - Theatertour Ageless - CC Den Amer (Privé)
    Aanvang: 15:00 - 16:30
  • Fri
    07-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Beringen - Theatertour Ageless - CC Beringen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    07-12-2018
    Level Six
    Hasselt - Bedrijfsfeest Philip Morris
    Aanvang: 22:30 - 23:59
  • Thu
    20-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Wemmel - Theatertour Ageless - GC De Zandloper
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Sat
    22-12-2018
    Guy Swinnen
    Diest - Kerst - A westside story
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    22-12-2018
    Laura Tesoro
    Genk - Dinershow Boretti
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Thu
    10-01-2019
    The Scabs Theater
    Herk-de-Stad - De Markthallen (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    11-01-2019
    The Scabs Theater
    Borgerhout - De Roma
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    12-01-2019
    The Scabs Theater
    Borgerhout - De Roma (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Thu
    17-01-2019
    The Scabs Theater
    Steenokkerzeel - GC De Corren
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Fri
    18-01-2019
    The Scabs Theater
    Oosterzele - GC De Kluize (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    25-01-2019
    The Scabs Theater
    Westerlo - de Zoerla
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    26-01-2019
    The Scabs Theater
    Grimbergen - Cultuurcentrum Strombeek
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Thu
    31-01-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    01-02-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    02-02-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    09-02-2019
    The Scabs Theater
    Alsemberg (Beersel) - CC De Meent
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    15-02-2019
    The Scabs Theater
    Diksmuide - CC Kruispunt
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    22-02-2019
    The Scabs Theater
    Aarschot - CC Het Gasthuis (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    23-02-2019
    Soulbrothers
    Overijse - Theaterconcert - Rotary Overijse
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    23-02-2019
    The Scabs Theater
    Hamont-Achel - de Posthoorn
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Sun
    10-03-2019
    The Scabs Theater
    Heist-op-den-Berg - CC Zwaneberg
    Aanvang: 20:00 - 22:15
  • Fri
    15-03-2019
    The Scabs Theater
    Aartselaar - CC 't Aambeeld
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Thu
    21-03-2019
    The Scabs Theater
    Lier - CC De Mol
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    22-03-2019
    The Scabs Theater
    Vilvoorde - CC Het Bolwerk (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    23-03-2019
    The Scabs Theater
    Waregem - CC De Schakel
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    29-03-2019
    The Scabs Theater
    Turnhout - Schouwburg
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    30-03-2019
    The Scabs Theater
    Beringen - CC Beringen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    06-04-2019
    The Scabs Theater
    Blankenberge - CC Casino Blankenberge
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    12-04-2019
    The Scabs Theater
    Bredene - MEC Staf Versluys
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Thu
    25-04-2019
    Guy Swinnen
    Wezembeek-Oppem - Woodstock Unplugged - gastoptreden (via Wilfried Brits)
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Fri
    26-04-2019
    The Scabs Theater
    Antwerpen - CC Merksem
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    27-04-2019
    The Scabs Theater
    Brugge - Concertgebouw
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sun
    28-04-2019
    The Scabs Theater
    Maasmechelen - CC Maasmechelen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    03-05-2019
    The Scabs Theater
    Hasselt - CC Hasselt
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    10-05-2019
    The Scabs Theater
    Roeselare - De Spil
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    11-05-2019
    Level Six
    Sint-Niklaas - Puivelde Koerse
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    17-05-2019
    The Scabs Theater
    Beveren - Ter Vesten
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    18-05-2019
    The Scabs Theater
    Diest - CC Diest (dernière) (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sun
    19-05-2019
    The Scabs Theater
    Diest - CC Diest (dernière)
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    05-10-2019
    Level Six
    Kuurne - Ezelsfeesten
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    26-10-2019
    Paul Michiels
    Steenokkerzeel - 150 jaar Harmonie Steenokkerzeel - 2019
    Aanvang: 22:00 - 23:15

Agenda