Agenda

  • Sat
    17-11-2018
    Paul Michiels Gast
    Puurs - Guest Harmonie Puurs (50ste verjaardag harmonie)
    Aanvang: 20:15 - 22:00
  • Thu
    22-11-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Eeklo - Theatertour Ageless - CC Herbakker
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Fri
    23-11-2018
    Level Six
    Heist-op-den-Berg - The Boxz
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    24-11-2018
    Level Six
    Gent - Personeelsfeest Arteco
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    24-11-2018
    Soulbrothers
    Houthalen-Helchteren - 70's 80's and The Best of the Rest Party
    Aanvang: 22:15 - 23:45
  • Sat
    01-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Wetteren - Theatertour Ageless - CC Nova
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Tue
    04-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Diest - Theatertour Ageless - CC Den Amer (Privé)
    Aanvang: 15:00 - 16:30
  • Thu
    06-12-2018
    BTZ
    Gent - Symposium Ass. Weavers Europe
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Fri
    07-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Beringen - Theatertour Ageless - CC Beringen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    07-12-2018
    Level Six
    Hasselt - Bedrijfsfeest Philip Morris
    Aanvang: 22:30 - 23:59
  • Sun
    16-12-2018
    REGI
    Zonhoven - Telenet Superprestige Veldrijden Zonhoven
    Aanvang: 14:15 - 15:00
  • Thu
    20-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Wemmel - Theatertour Ageless - GC De Zandloper
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Sat
    22-12-2018
    Coco Jr. & TAS
    Nieuwpoort - Kerstmarkt - Nieuwpoort ( via Koen De Smet)
    Aanvang: 19:30 - 21:00
  • Sat
    22-12-2018
    Level Six
    Middelkerke - Hands Up Middelkerke
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    22-12-2018
    Guy Swinnen
    Diest - Kerst - A westside story
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    22-12-2018
    Laura Tesoro
    Genk - Dinershow Boretti
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Mon
    31-12-2018
    Coco Jr. & TAS
    Genk - New Year's Bang - Fruitmarkt
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Fri
    04-01-2019
    Michael Schack
    Maasmechelen - Personeelsfeest OCMW en gemeente Maasmechelen
    Aanvang: 22:30 - 23:30
  • Thu
    10-01-2019
    The Scabs Theater
    Herk-de-Stad - The Scabs Theater (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    11-01-2019
    The Scabs Theater
    Borgerhout - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    12-01-2019
    The Scabs Theater
    Borgerhout - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Thu
    17-01-2019
    The Scabs Theater
    Steenokkerzeel - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Fri
    18-01-2019
    The Scabs Theater
    Oosterzele - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    19-01-2019
    The Scabs Theater
    Maaseik - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:15 - 22:15
  • Sat
    19-01-2019
    Soulbrothers
    Ronse - Rotary Night of the Year 2019
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    25-01-2019
    The Scabs Theater
    Westerlo - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    26-01-2019
    The Scabs Theater
    Grimbergen - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Sat
    26-01-2019
    BTZ
    Roeselare - Roeselare Awards
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Thu
    31-01-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    01-02-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    02-02-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    09-02-2019
    The Scabs Theater
    Beersel - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    15-02-2019
    The Scabs Theater
    Diksmuide - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    22-02-2019
    The Scabs Theater
    Aarschot - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    23-02-2019
    Soulbrothers
    Overijse - Theaterconcert - Rotary Overijse
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    23-02-2019
    The Scabs Theater
    Hamont-Achel - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Sun
    10-03-2019
    The Scabs Theater
    Heist-op-den-Berg - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:15
  • Fri
    15-03-2019
    The Scabs Theater
    Aartselaar - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    15-03-2019
    Michael Schack
    Hechtel-Eksel - Secret Music Project Hechtel
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    16-03-2019
    Michael Schack
    Sijsele (Damme) - Miles For Smiles RT11 Brugge
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    16-03-2019
    Soulbrothers
    Oud-Turnhout - Personeelsfeest Uncle Bens
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Thu
    21-03-2019
    The Scabs Theater
    Lier - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    22-03-2019
    The Scabs Theater
    Vilvoorde - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    23-03-2019
    The Scabs Theater
    Waregem - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    29-03-2019
    The Scabs Theater
    Turnhout - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    30-03-2019
    The Scabs Theater
    Beringen - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    30-03-2019
    Coco Jr. & TAS
    Kortrijk - Bedrijfsfeest 80 jaar Galloo
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Fri
    05-04-2019
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Kuurne - Theatertour Ageless - Kubox
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Fri
    05-04-2019
    The Scabs Theater
    Sint-Gillis-Waas - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    06-04-2019
    The Scabs Theater
    Blankenberge - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    12-04-2019
    The Scabs Theater
    Bredene - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    13-04-2019
    Artiest
    Hamme - Boogie Boy - guest bij Harmonie
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Thu
    25-04-2019
    Guy Swinnen
    Wezembeek-Oppem - Woodstock Unplugged - gastoptreden (via Wilfried Brits)
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Fri
    26-04-2019
    Soulbrothers
    Mariakerke - Zomerliefkermis
    Aanvang: 00:30 (vr-za nacht) - 02:00
  • Fri
    26-04-2019
    The Scabs Theater
    Antwerpen - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    27-04-2019
    Peter Van de Veire
    Wavre - Presentatie Vlajo Awards
    Aanvang: 08:30 - 11:00
  • Sat
    27-04-2019
    The Scabs Theater
    Brugge - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sun
    28-04-2019
    The Scabs Theater
    Maasmechelen - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    03-05-2019
    Artiest
    Antwerpen - 30 jaar GO!-Maureen
    Aanvang: 10:30 - 11:10
  • Fri
    03-05-2019
    Laura Tesoro
    Antwerpen - 30 jaar GO - privé
    Aanvang: 15:00 - 16:00
  • Fri
    03-05-2019
    The Scabs Theater
    Hasselt - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    04-05-2019
    Level Six
    Glabbeek - Opening Hangar 44
    Aanvang: 23:45 - 01:00
  • Fri
    10-05-2019
    The Scabs Theater
    Roeselare - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    11-05-2019
    Level Six
    Sint-Niklaas - Puivelde Koerse
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    17-05-2019
    The Scabs Theater
    Beveren - The Scabs - 40 Years
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    18-05-2019
    The Scabs Theater
    Diest - The Scabs - 40 Years (Uitverkocht)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    18-05-2019
    Michael Schack
    Arendonk - Arendonk Zingt & Swingt
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sun
    19-05-2019
    The Scabs Theater
    Diest - The Scabs - 40 Years (Dernière)
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Fri
    31-05-2019
    Laura Tesoro
    Sint-Niklaas - Laura Tesoro - aftrap summertour 2019
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    01-06-2019
    Guy Swinnen
    Sint-Niklaas - Vijverfeesten
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sun
    09-06-2019
    Coco Jr. & TAS
    Gistel - Dolle Dagen Gistel
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sun
    09-06-2019
    Level Six
    Steenhuffel - Slinkse Sinkse
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    21-06-2019
    Level Six
    Dendermonde - Denderpop
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Thu
    27-06-2019
    Michael Schack
    Rumst - Reet Soirée 2019
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Fri
    28-06-2019
    Soulbrothers
    Turnhout - Nacht van de Gasthuisstraat
    Aanvang: 22:45 - 00:15
  • Fri
    05-07-2019
    Paul Michiels
    Aarschot - Fundays Aarschot
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    06-07-2019
    REGI
    Hamme-Zogge - Fantasia Festival - b2b Yves V
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    06-07-2019
    Coco Jr. & TAS
    Bavikhove - Bavikhove Feest
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    06-07-2019
    Level Six
    Aarschot - Fundays Aarschot
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Fri
    02-08-2019
    Guy Swinnen Band
    Paal - Paal Op Stelten - Paal26
    Aanvang: 22:30 - 23:30
  • Fri
    23-08-2019
    Michael Schack
    Hove - ZomerEnd Feesten 2019
    Aanvang: 23:55 - 01:00
  • Sat
    24-08-2019
    Soulbrothers Light
    Dilbeek - Bijgaarden Kermis
    Aanvang: 22:30 - 23:30
  • Sat
    07-09-2019
    Level Six
    Kortrijk - Tinekesfeesten Heule
    Aanvang: 23:45 - 01:15
  • Sat
    05-10-2019
    Level Six
    Kuurne - Ezelsfeesten
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    26-10-2019
    Paul Michiels
    Steenokkerzeel - 150 jaar Harmonie Steenokkerzeel - 2019
    Aanvang: 22:00 - 23:15

Artists