Agenda

  • Thu
    20-09-2018
    Level Six
    Groot-Bijgaarden - Meet It (private)
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Fri
    21-09-2018
    Soulbrothers Light
    Brugge - Balie West
    Aanvang: 00:00 (vr-za nacht) - 01:00
  • Fri
    21-09-2018
    REGI
    Aalst - Werfhalfeesten | Carnavalsbeurs
    Aanvang: 01:00 (vr-za nacht) - 02:00
  • Sat
    22-09-2018
    Laura Tesoro
    Wemmel - GC de Zandloper
    Aanvang: 20:30 - 21:45
  • Sat
    22-09-2018
    Paul Michiels
    Hulshout - Hulshout - Bal Burgemeester
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    22-09-2018
    Level Six
    Deinze - Leernse Feesten
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Wed
    26-09-2018
    Coco Jr. & TAS
    Brussel - Personeelsfeest Tucrail
    Aanvang: 19:00 - 20:30
  • Thu
    27-09-2018
    Paul Michiels Gast
    Antwerpen - De platenkast van Paul Michiels
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Fri
    28-09-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Anderlecht - Theatertour Ageless - CC Zinnema
    Aanvang: 12:00 - 23:00
  • Sat
    29-09-2018
    Brahim - Beats & Basses
    Kontich - Jaarmarkt Kontich
    Aanvang: 16:00 - 17:00
  • Sat
    29-09-2018
    Level Six
    Scherpenheuvel-Zichem - Spartacus Strongest Company
    Aanvang: 18:30 - 20:00
  • Sat
    29-09-2018
    Soulbrothers Light
    Antwerpen - Café Local - verrassingsfeest 50 jarige
    Aanvang: 21:15 - 21:50
  • Sat
    29-09-2018
    Level Six
    Oud-Turnhout - Personeelsfeest Dienstenthuis Turnhout
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Sun
    30-09-2018
    Guy Swinnen
    Brecht - 20 jaar kringwinkel de Cirkel
    Aanvang: 16:00 - 17:00
  • Fri
    05-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Oosterzele - Theatertour Ageless - GC De Kluize
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    05-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Hechtel-Eksel - ALTERNATIVE FEST
    Aanvang: 22:00 - 23:15
  • Sat
    06-10-2018
    Justine S.
    Bocholt - Jenevernacht Fest
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:00
  • Sat
    06-10-2018
    Coco Jr XL
    Vosselaar - Nacht van de Ambiance
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:30
  • Sat
    06-10-2018
    Paul Michiels
    Mortsel - Dag Van de Klant
    Aanvang: 17:00 - 18:30
  • Sat
    06-10-2018
    Level Six
    Lanaken - Chato d’eau 2018
    Aanvang: 22:45 - 00:15
  • Sun
    07-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Antwerpen - Theatertour Ageless - CC Merksem - UITVERKOCHT
    Aanvang: 14:00 - 16:30
  • Sat
    13-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Grobbendonk - Rimboe Rock
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Fri
    19-10-2018
    Laura Tesoro
    Sint-Niklaas - Dag van de Jeugdbeweging
    Aanvang: 16:15 - 17:30
  • Fri
    19-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Brasschaat - Theatertour Ageless - CC Brasschaat
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Fri
    19-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Kaprijke - SOCK
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    20-10-2018
    Michael Schack
    Kampenhout - After Summer Party
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:00
  • Sat
    20-10-2018
    Coco Jr. & TAS
    Brugge - B-Park 10 jaar
    Aanvang: 16:30 - 18:00
  • Sat
    20-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Herzele - Theatertour Ageless - De Steenoven
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sun
    21-10-2018
    Paul Michiels Acoustic
    Nazareth - Matinée - Akkoestische Set + Boekvoorstelling
    Aanvang: 11:00 - 11:45
  • Sun
    21-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Vilvoorde - Theatertour Ageless - CC Het Bolwerk
    Aanvang: 14:30 - 17:00
  • Thu
    25-10-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Aartselaar - Theatertour Ageless - CC Aartselaar
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Thu
    25-10-2018
    Soulbrothers
    Groot-Bijgaarden - Brussels Kart Expo - klantenevent
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Fri
    26-10-2018
    Guy Swinnen Theater
    Wuustwezel - GC Kadans - Swinnen & Piedfort
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    27-10-2018
    Michael Schack
    Menen - Kotweekend Indoor
    Aanvang: 01:00 (za-zo nacht) - 02:00
  • Sat
    27-10-2018
    Soulbrothers
    Groot-Bijgaarden - Brussels Kart Expo - Personeelsevenement
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Thu
    01-11-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Maaseik - Theatertour Ageless - Schouwburg Maaseik
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    03-11-2018
    Paul Michiels Gast
    Oostende - Quintesse Big Band - Casino Kursaal
    Aanvang: 11:00 - 13:00
  • Sat
    10-11-2018
    Level Six
    Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Wed
    14-11-2018
    Level Six
    Lint - Showcase 6 YEARS - LEVEL SIX
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Sat
    17-11-2018
    Paul Michiels Gast
    Puurs - Guest Harmonie Puurs (50ste verjaardag harmonie)
    Aanvang: 20:15 - 22:00
  • Sat
    17-11-2018
    Laura Tesoro
    Wieze - Winter Wonderland
    Aanvang: 23:30 - 00:45
  • Thu
    22-11-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Eeklo - Theatertour Ageless - CC Herbakker
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Fri
    23-11-2018
    Level Six
    Heist-op-den-Berg - The Boxz
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    24-11-2018
    Level Six
    Gent - Personeelsfeest Arteco
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    24-11-2018
    Soulbrothers
    Houthalen-Helchteren - 70's 80's and The Best of the Rest Party
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    01-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Wetteren - Theatertour Ageless - CC Nova
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Tue
    04-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Diest - Theatertour Ageless - CC Den Amer (Privé)
    Aanvang: 15:00 - 16:30
  • Fri
    07-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Beringen - Theatertour Ageless - CC Beringen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    07-12-2018
    Level Six
    Hasselt - Bedrijfsfeest Philip Morris
    Aanvang: 22:30 - 23:59
  • Thu
    13-12-2018
    Michael Schack
    Genk - Bedrijfsfeest BNP Paribas (timing TBC)
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Thu
    20-12-2018
    Paul Michiels - Ageless Theater
    Wemmel - Theatertour Ageless - GC De Zandloper
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Sat
    22-12-2018
    Guy Swinnen
    Diest - Kerst - A westside story
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    22-12-2018
    Laura Tesoro
    Genk - Dinershow Boretti
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Mon
    31-12-2018
    Coco Jr. & TAS
    Genk - New Year's Bang - Fruitmarkt
    Aanvang: 23:30 - 01:00
  • Thu
    10-01-2019
    The Scabs Theater
    Herk-de-Stad - De Markthallen (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    11-01-2019
    The Scabs Theater
    Borgerhout - De Roma
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    12-01-2019
    The Scabs Theater
    Borgerhout - De Roma (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Thu
    17-01-2019
    The Scabs Theater
    Steenokkerzeel - GC De Corren
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Fri
    18-01-2019
    The Scabs Theater
    Oosterzele - GC De Kluize (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    19-01-2019
    The Scabs Theater
    Maaseik - CC Achterolmen
    Aanvang: 20:15 - 22:15
  • Fri
    25-01-2019
    The Scabs Theater
    Westerlo - de Zoerla
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    26-01-2019
    The Scabs Theater
    Grimbergen - Cultuurcentrum Strombeek
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Thu
    31-01-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    01-02-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    02-02-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    09-02-2019
    The Scabs Theater
    Alsemberg (Beersel) - CC De Meent
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    15-02-2019
    The Scabs Theater
    Diksmuide - CC Kruispunt
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    22-02-2019
    The Scabs Theater
    Aarschot - CC Het Gasthuis (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    23-02-2019
    Soulbrothers
    Overijse - Theaterconcert - Rotary Overijse
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    23-02-2019
    The Scabs Theater
    Hamont-Achel - de Posthoorn
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Sun
    10-03-2019
    The Scabs Theater
    Heist-op-den-Berg - CC Zwaneberg
    Aanvang: 20:00 - 22:15
  • Fri
    15-03-2019
    The Scabs Theater
    Aartselaar - CC 't Aambeeld
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Thu
    21-03-2019
    The Scabs Theater
    Lier - CC De Mol
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    22-03-2019
    The Scabs Theater
    Vilvoorde - CC Het Bolwerk (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    23-03-2019
    The Scabs Theater
    Waregem - CC De Schakel
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    29-03-2019
    The Scabs Theater
    Turnhout - Schouwburg
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    30-03-2019
    The Scabs Theater
    Beringen - CC Beringen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    06-04-2019
    The Scabs Theater
    Blankenberge - CC Casino Blankenberge
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    12-04-2019
    The Scabs Theater
    Bredene - MEC Staf Versluys
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    13-04-2019
    Artiest
    Hamme - Boogie Boy - guest bij Harmonie
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Thu
    25-04-2019
    Guy Swinnen
    Wezembeek-Oppem - Woodstock Unplugged - gastoptreden (via Wilfried Brits)
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Fri
    26-04-2019
    The Scabs Theater
    Antwerpen - CC Merksem
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    27-04-2019
    The Scabs Theater
    Brugge - Concertgebouw
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sun
    28-04-2019
    The Scabs Theater
    Maasmechelen - CC Maasmechelen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    03-05-2019
    The Scabs Theater
    Hasselt - CC Hasselt
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    04-05-2019
    Level Six
    Glabbeek - Opening Hangar 44
    Aanvang: 23:45 - 01:00
  • Fri
    10-05-2019
    The Scabs Theater
    Roeselare - De Spil
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    11-05-2019
    Level Six
    Sint-Niklaas - Puivelde Koerse
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    17-05-2019
    The Scabs Theater
    Beveren - Ter Vesten
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    18-05-2019
    The Scabs Theater
    Diest - CC Diest (dernière) (UITVERKOCHT)
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sun
    19-05-2019
    The Scabs Theater
    Diest - CC Diest (dernière)
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    06-07-2019
    REGI
    Hamme-Zogge - Fantasia Festival (timing TBC)
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Fri
    02-08-2019
    Guy Swinnen Band
    Paal - Paal Op Stelten - Paal26
    Aanvang: 22:30 - 23:30
  • Sat
    10-08-2019
    Level Six
    Kinrooi - Bastion Festival
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Fri
    23-08-2019
    Michael Schack
    Hove - ZomerEnd Feesten 2019
    Aanvang: 23:55 - 01:00
  • Sat
    24-08-2019
    Soulbrothers Light
    Dilbeek - Bijgaarden Kermis
    Aanvang: 22:30 - 23:30
  • Sat
    05-10-2019
    Level Six
    Kuurne - Ezelsfeesten
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    26-10-2019
    Paul Michiels
    Steenokkerzeel - 150 jaar Harmonie Steenokkerzeel - 2019
    Aanvang: 22:00 - 23:15

Artists