Ibernice MacBean

Agenda

  • Fri
    25-05-2018
    REGI
    Brussel - Corporate party ING
    Aanvang: 23:30 - 00:30
  • Sat
    26-05-2018
    Paul Michiels Gast
    Antwerpen - De Weekwatchers
    Aanvang: 07:00 (za-zo nacht) - 12:30
  • Sat
    26-05-2018
    Paul Michiels
    Schelle - Opening nieuw plein
    Aanvang: 18:00 - 19:15
  • Sat
    26-05-2018
    Laura Tesoro
    Sint-Niklaas - Concertzaal De Casino
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    26-05-2018
    Coco Jr. & TAS
    Malderen - 50-jarig KVK Daltons Malderen
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Tue
    29-05-2018
    Paul Michiels Gast
    Brussel - Van Gils & Gasten
    Aanvang: 16:00 - 17:00
  • Fri
    01-06-2018
    Michael Schack
    Aarschot - Stressfactor
    Aanvang: 14:00 - 15:00
  • Fri
    01-06-2018
    The Scabs
    Oud-Turnhout - Goezot in't Hofke 2018
    Aanvang: 21:45 - 23:15
  • Fri
    01-06-2018
    Level Six
    Mechelen - Charity evenement G-sport Vlaanderen
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Sat
    02-06-2018
    Brahim
    De Panne - Presentatie slotshow Schilder op School
    Aanvang: 09:30 - 10:30
  • Sat
    02-06-2018
    Guy Swinnen Band
    Linter - Rock 'n' Roye
    Aanvang: 19:30 - 21:00
  • Sat
    02-06-2018
    Paul Michiels
    - Grote Markt - Leuven
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    02-06-2018
    Soulbrothers
    Denderleeuw - SPA Denderleeuw
    Aanvang: 21:00 - 22:15
  • Sat
    02-06-2018
    REGI
    Antwerpen - Fandag Royal Antwerp Football Club
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sat
    02-06-2018
    Guy Swinnen Band
    Vlijtingen - Rock Vlijtingen
    Aanvang: 23:30 - 00:55
  • Thu
    07-06-2018
    Coco Jr. & TAS
    Brussel - Immonight - Via coco | TAS + William
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Thu
    14-06-2018
    Paul Michiels
    Heist-op-den-Berg - Verjaardagsconcert - CC Zwaneberg
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Fri
    15-06-2018
    Paul Michiels
    Heist-op-den-Berg - Verjaardagsconcert - CC Zwaneberg
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Fri
    15-06-2018
    Level Six
    Diest - Dwars door het Hageland (VIP)
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    16-06-2018
    Paul Michiels Gast
    Heist-op-den-Berg - Signeersessie Standaard Boekhandel
    Aanvang: 15:00 - 16:15
  • Sat
    16-06-2018
    Paul Michiels
    Heist-op-den-Berg - Verjaardagsconcert - CC Zwaneberg (uitverkocht)
    Aanvang: 19:00 - 23:30
  • Mon
    18-06-2018
    Paul Michiels Gast
    Brussel - Radio 1 - De Zomer van 2018
    Aanvang: 09:00 - 12:15
  • Thu
    21-06-2018
    Paul Michiels Gast
    Ukkel - 'k Vraag het aan ... Paul Michiels
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Fri
    22-06-2018
    Coco Jr XL
    Oudenaarde - Bierfeesten Oudenaarde
    Aanvang: 23:55 - 00:55
  • Sat
    23-06-2018
    The Scabs
    Zonhoven - Zonhoven Trapt Door
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    23-06-2018
    Michael Schack
    Zonhoven - Zonhoven Trapt Door
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sun
    24-06-2018
    Laura Tesoro
    Zonhoven - Zonhoven Trapt Door
    Aanvang: 18:30 - 19:30
  • Sun
    24-06-2018
    Coco Jr. & TAS
    Zonhoven - Zonhoven Trapt Door
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Tue
    26-06-2018
    REGI
    Geel - Mega Uitblaas TD
    Aanvang: 23:45 - 00:45
  • Thu
    28-06-2018
    Laura Tesoro
    Mol - Pennenzakkenrock
    Aanvang: 12:30 - 13:30
  • Fri
    29-06-2018
    REGI
    Tienen - Sweet City Festival
    Aanvang: 01:00 (vr-za nacht) - 02:00
  • Sat
    30-06-2018
    The Scabs
    Zwevegem - Moen Feest
    Aanvang: 17:30 - 19:00
  • Sat
    30-06-2018
    REGI
    Kortemark - Dreambeats festival
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    30-06-2018
    Laura Tesoro
    Rumst - Reet Soiree
    Aanvang: 22:30 - 23:30
  • Sat
    30-06-2018
    REGI
    Veurne - Hoppefeesten - start om middernacht
    Aanvang: 23:55 - 01:00
  • Sun
    01-07-2018
    Guy Swinnen Band
    Zelem - Zelem Zomert
    Aanvang: 19:15 - 20:30
  • Sun
    01-07-2018
    Coco Jr. & TAS
    Hasselt - Hasselt Muziekterras
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sun
    01-07-2018
    Soulbrothers
    Bavikhove - Bavikhoven Feest
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sun
    01-07-2018
    Michael Schack
    Edegem - Rock @ Edegem
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sun
    01-07-2018
    REGI
    Lille - Sunrise Festival
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Fri
    06-07-2018
    Laura Tesoro
    Tielt - Europafeesten
    Aanvang: 18:40 - 19:55
  • Fri
    06-07-2018
    Michael Schack
    Tielt - Europafeesten Tielt
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Fri
    06-07-2018
    REGI
    - Zwevezele
    Aanvang: 23:15 - 00:15
  • Sat
    07-07-2018
    REGI
    Hamme-Zogge - Fantasia Festival
    Aanvang: 19:00 - 20:00
  • Sat
    07-07-2018
    Laura Tesoro
    Aartselaar - Openluchtbal Aartselaar
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Sat
    07-07-2018
    Artiest
    Dendermonde - Dendermonde Viert - INE
    Aanvang: 21:00 - 21:40
  • Sat
    07-07-2018
    Artiest
    Dendermonde - Dendermonde Viert - LOUIS DE ROO
    Aanvang: 22:00 - 22:45
  • Sat
    07-07-2018
    Paul Michiels
    Oelegem - Parkevenement
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Sat
    07-07-2018
    The Scabs
    Dendermonde - Dendermonde Viert
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sun
    08-07-2018
    Michael Schack
    Hasselt - Hasselt Muziekterras
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sun
    08-07-2018
    Coco Jr. & TAS
    Balen - Schepskermis
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Fri
    13-07-2018
    Artiest
    Lochristi - Picasso Village - WOUT
    Aanvang: 00:00 (vr-za nacht) - 01:00
  • Fri
    13-07-2018
    Paul Michiels
    Middelkerke - Epernay Plein
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Fri
    13-07-2018
    Level Six
    Boortmeerbeek - Bye Bye Bastards (prive)
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Fri
    13-07-2018
    Laura Tesoro
    Borsbeek - Borsbeek Live
    Aanvang: 21:15 - 22:15
  • Fri
    13-07-2018
    REGI
    Lochristi - Picasso Village
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Fri
    13-07-2018
    Michael Schack
    Antwerpen - Festival The Living
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sat
    14-07-2018
    REGI
    Wetteren - KidRock
    Aanvang: 16:30 - 17:30
  • Sat
    14-07-2018
    Laura Tesoro
    Puurs - Zomer van Puurs
    Aanvang: 20:30 - 21:45
  • Sat
    14-07-2018
    Level Six
    Pittem - Foodtruckfestival
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    14-07-2018
    Guy Swinnen
    Droeshout (Opwijk) - Droeshout Kermis
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    14-07-2018
    Michael Schack
    Oudegem - Fiesta Aaghem
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sat
    14-07-2018
    REGI
    Waregem - Hype O Dream - Waregem (B2B Mark with a K)
    Aanvang: 23:15 - 00:45
  • Sun
    15-07-2018
    Guy Swinnen Band
    Rekkem - Kotweekend Festival - Rekkem
    Aanvang: 20:15 - 21:45
  • Wed
    18-07-2018
    Level Six
    Gent - Gentse Feesten - Korenmarkt
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Thu
    19-07-2018
    Guy Swinnen Band
    Rijkevorsel - Rijkevorsel Swingt
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Fri
    20-07-2018
    Coco Jr. & TAS
    Brugge - Brugse Tripelfeesten
    Aanvang: 20:45 - 22:15
  • Sat
    21-07-2018
    Coco Jr XL
    Nieuwpoort - Gemeentefestival
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    21-07-2018
    Michael Schack
    Izegem - Bosmolenfeesten
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sun
    22-07-2018
    Paul Michiels
    Bredene - Paul Michiels in concert @ Bredene
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sun
    22-07-2018
    The Scabs
    Knokke-Heist - Kneistival
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Fri
    27-07-2018
    Coco Jr XL
    Aalter - Summerfest - Oogstfeesten
    Aanvang: 23:10 - 00:40
  • Sat
    28-07-2018
    Coco Jr XL
    Puurs - Zomer van Puurs - Breendonk
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    28-07-2018
    Paul Michiels
    Heist-op-den-Berg - Heist Bruist
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sun
    29-07-2018
    Guy Swinnen Band
    Tessenderlo - SUPERfestival
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sun
    29-07-2018
    Coco Jr XL
    Haacht - Jan Primus Feesten
    Aanvang: 22:30 - 23:59
  • Fri
    03-08-2018
    Michael Schack
    Maldegem - Couleurs Devie 2018
    Aanvang: 20:45 - 21:45
  • Fri
    03-08-2018
    Level Six
    Herentals - Herentals Feest
    Aanvang: 21:45 - 23:15
  • Fri
    03-08-2018
    REGI
    Bocholt - Beachparty Bocholt
    Aanvang: 22:30 - 23:30
  • Fri
    03-08-2018
    Michael Schack
    Herentals - Herentals Feest
    Aanvang: 23:50 - 00:35
  • Sat
    04-08-2018
    Michael Schack
    Genk - Herenstraat Kermis
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:00
  • Sat
    04-08-2018
    Level Six
    Duffel - Lochtfest
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sun
    05-08-2018
    Coco Jr. & TAS
    Berlare - Waterfeesten
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Wed
    08-08-2018
    Soulbrothers
    Antwerpen - Camping Louisa
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    11-08-2018
    Paul Michiels
    Nieuwpoort - Zeedijk
    Aanvang: 19:30 - 20:45
  • Sat
    11-08-2018
    Laura Tesoro
    Zomergem - Rijvers festival
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    11-08-2018
    Paul Michiels
    Lovendegem - Gemeentekermis
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sun
    12-08-2018
    Level Six
    Mechelen - Summer Jump
    Aanvang: 16:00 - 17:30
  • Sun
    12-08-2018
    Coco Jr. & TAS
    Houthalen-Helchteren - Zomernoten
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sun
    12-08-2018
    Level Six
    Kinrooi - Bastion Festival
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sun
    12-08-2018
    Michael Schack
    Mechelen - Summer Jump
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sun
    12-08-2018
    REGI
    Kinrooi - Bastion Festival
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Tue
    14-08-2018
    Michael Schack
    - Earth Celebration Festival @ Sado, Japan
    Aanvang:
  • Wed
    15-08-2018
    Soulbrothers
    Gooik - Pareltjesworp
    Aanvang: 16:00 - 17:30
  • Wed
    15-08-2018
    Coco Jr. & TAS
    Oosterzele - Bruisend Balegem
    Aanvang: 17:00 - 18:30
  • Wed
    15-08-2018
    Level Six
    Zaventem - Pop @ Park
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    17-08-2018
    Artiest
    Kortrijk - Kortrijk Koerse
    Aanvang: 16:00 - 17:20
  • Fri
    17-08-2018
    Coco Jr XL
    Antwerpen - Bollekesfeesten
    Aanvang: 18:00 - 19:30
  • Sat
    18-08-2018
    Artiest
    Wommelgem - Zomerdorp - Green Onions
    Aanvang: 19:00 - 20:00
  • Sat
    18-08-2018
    Laura Tesoro
    Gierle - Bal Populaire
    Aanvang: 21:00 - 22:15
  • Sat
    18-08-2018
    Artiest
    Wommelgem - Zomerdorp - Killer Queen
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    18-08-2018
    Level Six
    Nieuwpoort - Storms Harbour Rally (VIP-privé)
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    18-08-2018
    REGIMANIA
    Wommelgem - Zomerdorp
    Aanvang: 23:30 - 00:45
  • Sun
    19-08-2018
    Coco Jr. & TAS
    Zaffelare - Zaffelare Kermis
    Aanvang: 19:00 - 20:30
  • Mon
    20-08-2018
    Paul Michiels
    Zaffelare - Zaffelare feest
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Wed
    22-08-2018
    Paul Michiels
    Antwerpen - Camping Louisa - Hoboken
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Fri
    24-08-2018
    Coco Jr XL
    Geel - Geel Zomert
    Aanvang: 20:30 - 22:30
  • Fri
    24-08-2018
    Michael Schack
    Kortrijk - Road Rock
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    25-08-2018
    Guy Swinnen
    Tremelo - RaadshuisRock
    Aanvang: 00:30 (za-zo nacht) - 01:30
  • Sat
    25-08-2018
    REGI
    Lochristi - Loland Dance Festival
    Aanvang: 01:00 (za-zo nacht) - 02:00
  • Sat
    25-08-2018
    Laura Tesoro
    Dessel - Dessel Swingt
    Aanvang: 18:30 - 19:30
  • Sat
    25-08-2018
    Brahim - Beats & Basses
    Kortrijk - Kamping Kitsch
    Aanvang: 19:30 - 20:30
  • Sat
    25-08-2018
    Paul Michiels
    Antwerpen - Bar Brilschans - Berchem
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    25-08-2018
    The Scabs
    Dessel - Dessel Swingt
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Sat
    25-08-2018
    Michael Schack
    Hove - ZomerEnd Feesten
    Aanvang: 21:30 - 22:30
  • Sat
    25-08-2018
    Laura Tesoro
    Schoten - Parkhappening Schoten
    Aanvang: 21:30 - 22:45
  • Sat
    25-08-2018
    Level Six
    Harelbeke - Stasegem Kermis
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Sat
    25-08-2018
    Soulbrothers
    Jabbeke - Nacht van Jabbeke Xclusive 2018
    Aanvang: 23:45 - 01:30
  • Sun
    26-08-2018
    Laura Tesoro
    Mechelen - Maanrock
    Aanvang: 16:00 - 17:15
  • Sun
    26-08-2018
    Soulbrothers
    Overijse - Druivenfeesten
    Aanvang: 17:00 - 18:30
  • Sun
    26-08-2018
    REGI
    - Latem
    Aanvang: 18:00 - 19:00
  • Mon
    27-08-2018
    REGIMANIA
    Overijse - Druivenfeesten
    Aanvang: 23:00 - 00:15
  • Fri
    31-08-2018
    Laura Tesoro
    Deurne - Openluchttheater Rivierenhof
    Aanvang: 14:00 - 15:30
  • Sat
    01-09-2018
    Guy Swinnen Band
    Brecht - Sint-Job Zomert (special guest Willy Willy)
    Aanvang: 20:00 - 21:15
  • Sat
    01-09-2018
    Level Six
    Tervuren - Hee Tervuren
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    01-09-2018
    Coco Jr. & TAS
    Lier - Openingsfeest Steylaerts
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    01-09-2018
    Guy Swinnen Band
    Roosdaal - Pajot Swingt
    Aanvang: 23:30 - 00:45
  • Sun
    02-09-2018
    Coco Jr XL
    Koekelare - Feesttent Koekelare Leeft
    Aanvang: 00:00 (zo-ma nacht) - 01:30
  • Fri
    07-09-2018
    Level Six
    Asse - Hop Duvel Feesten
    Aanvang: 23:00 - 00:30
  • Sat
    08-09-2018
    Laura Tesoro
    Asse - Hop Duvel Feesten
    Aanvang: 19:00 - 20:15
  • Sat
    08-09-2018
    The Scabs
    Ieper - Frietrock
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sun
    09-09-2018
    Coco Jr. & TAS
    Ieper - Zuidschote Kermis
    Aanvang: 21:45 - 22:45
  • Fri
    14-09-2018
    Level Six
    Mol - Personeelsfeest SCK.CEN
    Aanvang: 21:30 - 22:00
  • Sat
    15-09-2018
    Coco Jr. & TAS
    Dilbeek - Schepdaal Leeft
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    15-09-2018
    Michael Schack
    Harelbeke - Harelbeke Feest
    Aanvang: 21:00 - 22:00
  • Sat
    15-09-2018
    Level Six
    Brugge - Festival Cordon Bleu
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    15-09-2018
    The Scabs
    Puurs - Puurs - PUKEMA
    Aanvang: 21:30 - 23:00
  • Sat
    15-09-2018
    Paul Michiels
    Sint-Pieters-Rode - Boerenbal
    Aanvang: 22:30 - 23:45
  • Sat
    15-09-2018
    Michael Schack
    Gullegem - Gullegemse Jeugdfeesten
    Aanvang: 23:00 - 00:00
  • Sat
    15-09-2018
    Soulbrothers
    Hoeilaart - Druivenfestival - Nacht Van Den Doender
    Aanvang: 23:15 - 00:45
  • Sat
    15-09-2018
    2 Empress
    Harelbeke - Harelbeke Feest
    Aanvang: 23:15 - 00:15
  • Sun
    16-09-2018
    Laura Tesoro
    Hoeilaart - Nerorock
    Aanvang: 15:00 - 16:15
  • Sat
    22-09-2018
    Soulbrothers
    Sombreffe - Braem - bedrijfsfeest
    Aanvang: 20:00 - 21:30
  • Sat
    22-09-2018
    Laura Tesoro
    Wemmel - GC de Zandloper
    Aanvang: 20:30 - 21:45
  • Sat
    22-09-2018
    Level Six
    Deinze - Leernse Feesten
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Thu
    27-09-2018
    Paul Michiels Gast
    Antwerpen - De platenkast van Paul Michiels
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sun
    30-09-2018
    Guy Swinnen
    Brecht - 20 jaar kringwinkel de Cirkel
    Aanvang: 16:00 - 17:00
  • Fri
    05-10-2018
    Paul Michiels
    Oosterzele - Theatertour Ageless - GC De Kluize
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    05-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Hechtel-Eksel - ALTERNATIVE FEST
    Aanvang: 22:00 - 23:15
  • Sat
    06-10-2018
    Coco Jr XL
    Vosselaar - Nacht van de ambiance
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:30
  • Sat
    06-10-2018
    Level Six
    Lanaken - Chato d’eau 2018
    Aanvang: 22:45 - 00:15
  • Sun
    07-10-2018
    Paul Michiels
    Antwerpen - Theatertour Ageless - CC Merksem
    Aanvang: 14:00 - 16:30
  • Sat
    13-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Grobbendonk - Rimboe Rock
    Aanvang: 22:30 - 00:00
  • Fri
    19-10-2018
    Paul Michiels
    Brasschaat - Theatertour Ageless - CC Brasschaat
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Fri
    19-10-2018
    Guy Swinnen Band
    Kaprijke - Guy Swinnen Band
    Aanvang: 21:00 - 22:30
  • Sat
    20-10-2018
    Michael Schack
    Kampenhout - After Summer Party
    Aanvang: 00:00 (za-zo nacht) - 01:00
  • Sat
    20-10-2018
    Paul Michiels
    Herzele - Theatertour Ageless - De Steenoven
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sun
    21-10-2018
    Paul Michiels
    Vilvoorde - Theatertour Ageless - CC Het Bolwerk
    Aanvang: 14:30 - 17:00
  • Thu
    25-10-2018
    Paul Michiels
    Aartselaar - Theatertour Ageless - CC Aartselaar
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Fri
    26-10-2018
    Guy Swinnen Theater
    Wuustwezel - GC Kadans - Swinnen & Piedfort
    Aanvang: 20:00 - 22:00
  • Sat
    27-10-2018
    Michael Schack
    Menen - Kotweekend Indoor
    Aanvang: 01:00 (za-zo nacht) - 02:00
  • Thu
    01-11-2018
    Paul Michiels
    Maaseik - Schouwburg - Maaseik
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    10-11-2018
    Level Six
    Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
    Aanvang: 20:30 - 22:00
  • Fri
    16-11-2018
    Coco Jr - Gast
    Hemiksem - Guest bij Harmonie St Cecilia Hemiksem
    Aanvang: 21:30 - 22:00
  • Sat
    17-11-2018
    Paul Michiels Gast
    Puurs - Guest Harmonie Puurs (50ste verjaardag harmonie)
    Aanvang: 20:15 - 22:00
  • Sat
    17-11-2018
    Laura Tesoro
    Wieze - Winter Wonderland
    Aanvang: 23:30 - 00:45
  • Thu
    22-11-2018
    Paul Michiels
    Eeklo - CC Herbakker
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Fri
    23-11-2018
    Level Six
    Heist-op-den-Berg - The Boxz
    Aanvang: 22:00 - 23:30
  • Sat
    24-11-2018
    Soulbrothers
    Houthalen-Helchteren - 70's 80's and The Best of the Rest Party
    Aanvang: 22:00 - 23:00
  • Sat
    01-12-2018
    Paul Michiels
    Wetteren - Theatertour Ageless - CC Nova
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Tue
    04-12-2018
    Paul Michiels
    Diest - Theatertour Ageless - CC Den Amer
    Aanvang: 15:00 - 16:30
  • Fri
    07-12-2018
    Paul Michiels
    Beringen - Theatertour Ageless - CC Beringen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Thu
    20-12-2018
    Paul Michiels
    Wemmel - GC De Zandloper
    Aanvang: 20:30 - 23:00
  • Fri
    11-01-2019
    The Scabs Theater
    Borgerhout - De Roma
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    12-01-2019
    The Scabs Theater
    Borgerhout - De Roma
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Thu
    17-01-2019
    The Scabs Theater
    Steenokkerzeel - GC De Corren
    Aanvang: 20:00 - 21:00
  • Thu
    31-01-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    01-02-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Sat
    02-02-2019
    The Scabs Theater
    Leuven - Het Depot
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    15-02-2019
    The Scabs Theater
    Diksmuide - CC Kruispunt
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    29-03-2019
    The Scabs Theater
    Turnhout - Schouwburg
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    30-03-2019
    The Scabs Theater
    Beringen - Casino Beringen
    Aanvang: 20:15 - 22:45
  • Sat
    27-04-2019
    The Scabs Theater
    Brugge - Concertgebouw
    Aanvang: 20:00 - 22:30
  • Fri
    03-05-2019
    The Scabs Theater
    Hasselt - CC Hasselt
    Aanvang: 20:00 - 22:30

Agenda