Agenda

  • Jun 2017

    • Fri
      23.06.17
      LAURA TESORO
      ZANDHOVEN - BRANDWEERFEESTEN
      Aanvang: 20:30
    • Fri
      23.06.17
      2EMPRESS
      LILSE BERGEN - SUNRISE FESTIVAL
      Aanvang:
    • Fri
      23.06.17
      SOULSISTER
      ZANDHOVEN - BRANDWEERFEESTEN
      Aanvang: 22:30
    • Fri
      23.06.17
      MFT
      WILLEBROEK - MARKTPLEIN - KANAALFEESTEN
      Aanvang: 22:30
    • Fri
      23.06.17
      REGI
      DENDERMONDE - DENDERPOP 2017
      Aanvang: 23:30
    • Fri
      23.06.17
      MFT
      OUDENAARDE - ADRIAEN BROUWER BIERFEESTEN
      Aanvang: 01:00
    • Fri
      23.06.17
      2EMPRESS
      AARSCHOT - HAWAII PARTY
      Aanvang: 00:30
    • Sat
      24.06.17
      THE BAND
      GEEL - GEEL BRUIST
      Aanvang: 20:30
    • Sat
      24.06.17
      LAURA TESORO
      GEEL - GEEL BRUIST
      Aanvang: 22:00
    • Sat
      24.06.17
      SOULSISTER
      ZONHOVEN - ZONHOVEN TRAPT DOOR
      Aanvang: 22:00
    • Sat
      24.06.17
      MICHAEL SCHACK
      LIER - LIER FEEST - GROTE MARKT
      Aanvang: 23:30
    • Sat
      24.06.17
      2EMPRESS
      WILLEBROEK - KANAALFEESTEN
      Aanvang: 01:30
    • Sun
      25.06.17
      LAURA TESORO
      WUUSTWEZEL - DREAM FESTIVAL
      Aanvang: 17:30
    • Sun
      25.06.17
      REGI
      LILLE - REGI & FRIENDS STAGE
      Aanvang: TBC
    • Sun
      25.06.17
      LEVEL SIX
      ZONHOVEN - ZONHOVEN TRAPT DOOR
      Aanvang: 22:00
    • Tue
      27.06.17
      LEVEL SIX
      EVERGEM - ROCK VOOR SPECIALS
      Aanvang: 21:00
    • Wed
      28.06.17
      2EMPRESS
      3 VERSCHILLENDE LOCATIES - YOURIN FESTIVAL
      Aanvang: TBC
    • Thu
      29.06.17
      LAURA TESORO
      MOL - PENNENZAKKENROCK 2017
      Aanvang: 11:00
    • Thu
      29.06.17
      LAURA TESORO
      EVERGEM - ROCK VOOR SPECIALS
      Aanvang: 17:00
    • Fri
      30.06.17
      CAFE FLAMAND
      OOSTERZELE - FEESTTENT
      Aanvang: 23:00
  • Jul 2017

    • Sat
      01.07.17
      CAFE FLAMAND
      WESTERLO - WESTERLO EVENT - LET OP: 2017!
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      01.07.17
      2EMPRESS
      SCHOTEN - GLOBEFEST
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      01.07.17
      LEVEL SIX
      AS - WIJKFEEST ZEVENHUIZEN
      Aanvang: 23:30
    • Sun
      02.07.17
      LAURA TESORO
      LANGEMARK - FEESTTENT - FEESTTENT
      Aanvang: 17:00
    • Sun
      02.07.17
      LEVEL SIX
      OOSTENDE - COLOR RUN
      Aanvang: 18:00
    • Sun
      02.07.17
      THE BAND
      MEULEBEKE - BERENFEESTEN
      Aanvang: 18:30
    • Sun
      02.07.17
      LAURA TESORO
      MEULEBEKE - OPENAIR
      Aanvang: 22:00
    • Thu
      06.07.17
      LEVEL SIX
      ZANDHOVEN - JUMP FOR JOY
      Aanvang: 22:00
    • Fri
      07.07.17
      GUY SWINNEN
      ZONNEBEKE - OC DE LEEGE PLATSE
      Aanvang: 20:15
    • Fri
      07.07.17
      SOULSISTER
      TIELT - EUROPAFEESTEN
      Aanvang: 22:00
    • Fri
      07.07.17
      MFT
      KNOKKE - KNOKKE HIPPIQUE 2017
      Aanvang: 00:00
    • Fri
      07.07.17
      2EMPRESS
      DENDERMONDE - DENDERMONDE VIERT
      Aanvang: 00:00
    • Sat
      08.07.17
      LAURA TESORO
      ESSEN - PARK GC DE OUDE PASTORIJ - 11JULI VIERING
      Aanvang: 18:00
    • Sat
      08.07.17
      REGI
      HAMME - FANTASIA FESTIVAL 2017
      Aanvang: 18:00
    • Sat
      08.07.17
      SOULSISTER
      KUURNE - P LATSEDOEN - MARKTPLEIN KUURNE
      Aanvang: 21:30
    • Sat
      08.07.17
      TOM DICE
      DENDERMONDE - DENDERMONDE VIERT
      Aanvang: 21:30
    • Sat
      08.07.17
      LEVEL SIX
      BREDENE - FEEST VAN DE ZEEGEUS
      Aanvang: 21:30
    • Sat
      08.07.17
      LAURA TESORO
      RANST - PARKEVENEMENT RANST
      Aanvang: 22:30
    • Sat
      08.07.17
      MFT
      OUDEGEM - FIESTA AAGHEM
      Aanvang: 23:00
    • Sat
      08.07.17
      THE DINKY TOYS
      DENDERMONDE - DENDERMONDE VIERT
      Aanvang: 23:15
    • Sun
      09.07.17
      LAURA TESORO
      BALEN - SCHEPSKERMIS
      Aanvang: 22:00
    • Sun
      09.07.17
      MFT
      BALEN - SCHEPSKERMIS
      Aanvang: 23:30
    • Thu
      13.07.17
      SOULSISTER
      LOMMEL - LOMMEL LEEFT
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      15.07.17
      THE BAND
      MOEN - MOEN FEEST
      Aanvang: 16:00
    • Sat
      15.07.17
      LAURA TESORO
      MOEN - MOEN FEEST
      Aanvang: 17:30
    • Sat
      15.07.17
      CAFE FLAMAND
      MOEN - MOEN FEEST
      Aanvang: 19:00
    • Sat
      15.07.17
      REGI
      MOEN - MOEN FEEST
      Aanvang: 20U30
    • Sat
      15.07.17
      LAURA TESORO
      WINGENE - VLAANDEREN FEEST
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      15.07.17
      LEVEL SIX
      GENT - GENTSE FEESTEN - KORENMARKT
      Aanvang: 23:00
    • Sat
      15.07.17
      BRAHIM: BEATS - BASSES
      HASSELT - HUWELIJKSFEEST
      Aanvang: 23:00
    • Sun
      16.07.17
      CAFE FLAMAND
      DE HAAN - VOSSESLAGFEESTEN
      Aanvang: 21:00
    • Wed
      19.07.17
      MFT
      BRUGGE - GROTE MARKT - OPENAIR - BRUGSE TRIPELFEESTEN
      Aanvang: 22:00
    • Thu
      20.07.17
      REGIMANIA
      LOMMEL - LOMMEL LEEFT
      Aanvang: 21:00
    • Thu
      20.07.17
      MFT
      BRUSSEL - VOSSENPLEIN - BAL NATIONAL
      Aanvang: 22:30
    • Fri
      21.07.17
      LAURA TESORO
      ROESELARE - GROTE MARKT - 21 JULI VIERING
      Aanvang: 20:00
    • Fri
      21.07.17
      PAUL MICHIELS
      GEEL - GEEL ZOMERT
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      22.07.17
      CAFE FLAMAND
      TBC - MNM SYSL - ZONDER NIELS
      Aanvang: 20:30
    • Sat
      22.07.17
      PAUL MICHIELS
      MERKSPLAS - MOLENZIJDSE HEIDE CAMPING - PP IN CONCERT
      Aanvang: 22:30
    • Sat
      22.07.17
      GUY SWINNEN BAND
      AS - CABAN AS 2017
      Aanvang: 23:00
    • Thu
      27.07.17
      2EMPRESS
      GENK - STADSCAFE - CONCERTEN (OPENAIR)
      Aanvang: 21:45
    • Fri
      28.07.17
      SVEN VAN HEES
      BOOM - TOMORROWLAND - SVEN VAN HEES
      Aanvang: 14:30
    • Fri
      28.07.17
      GUY SWINNEN BAND
      WESTERLO - PARKCONCERT
      Aanvang: 21:00
    • Fri
      28.07.17
      LEVEL SIX
      HERENTALS - HERENTALS FEEST
      Aanvang: 21:30
    • Sat
      29.07.17
      LAURA TESORO
      KEERBERGEN - DORPSFEEST
      Aanvang: 20:15
    • Sat
      29.07.17
      REGI
      DAMME - PRIVATE
      Aanvang: 23:30
    • Sat
      29.07.17
      2EMPRESS
      AALTER - OOGSTFEESTEN
      Aanvang: 01:30
    • Sat
      29.07.17
      MICHAEL SCHACK
      BEERVELDE - FEESTPALEIS
      Aanvang: 01:00
    • Sun
      30.07.17
      SOULSISTER
      TIENEN - SUIKERROCK
      Aanvang: 18:30
  • Aug 2017

    • Fri
      04.08.17
      2EMPRESS
      ZOTTEGEM - DANCE D-VISION
      Aanvang: 18:00
    • Fri
      04.08.17
      LEVEL SIX
      BERINGEN - PAAL OP STELTEN
      Aanvang: 22:30
    • Sat
      05.08.17
      LAURA TESORO
      WOMMELGEM - MID SUMMER FEST
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      05.08.17
      THE DINKY TOYS
      WOMMELGEM - MID SUMMER FEST
      Aanvang: 21:15
    • Sat
      05.08.17
      MFT
      KNOKKE HEIST - EVENEMENTENSTRAND
      Aanvang: 22:30
    • Sat
      05.08.17
      LEVEL SIX
      MEULEBEKE - BAL VAN DE BURGEMEESTER
      Aanvang: 23:00
    • Sat
      05.08.17
      REGIMANIA
      BERINGEN - PAAL OP STELTEN
      Aanvang: 00:15
    • Sun
      06.08.17
      SOULSISTER
      BERINGEN - PAAL OP STELTEN
      Aanvang: 20:00
    • Sun
      06.08.17
      MFT
      BERINGEN - PAAL OP STELTEN
      Aanvang: 23:30
    • Thu
      10.08.17
      SOULSISTER
      OOSTENDE - PAULUSFEESTEN
      Aanvang: 23:00
    • Fri
      11.08.17
      REGI
      ZOMERGEM - RIJVERS FESTIVAL
      Aanvang: 21:30
    • Fri
      11.08.17
      REGI
      ZONNEBEKE - BEZEMROCK 2017
      Aanvang: 23:30
    • Sat
      12.08.17
      LAURA TESORO
      AALST - MARKTROCK AALST
      Aanvang: 18:00
    • Sat
      12.08.17
      THE BAND
      ZOMERGEM - RIJVERS FESTIVAL
      Aanvang: 18:30
    • Sat
      12.08.17
      GUY SWINNEN
      SINT GENESIUS RODE - GC DE BOESDAALHOEVE
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      12.08.17
      CAFE FLAMAND
      ZOMERGEM - RIJVERS FESTIVAL
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      12.08.17
      THE BAND
      AALST - MARKTROCK AALST
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      12.08.17
      LAURA TESORO
      OOSTENDE - PAULUSFEESTEN
      Aanvang: 21:15
    • Sat
      12.08.17
      SOULSISTER
      LOKEREN - FONNEFEESTEN
      Aanvang: 22:00
    • Sat
      12.08.17
      MFT
      WUUSTWEZEL - FEESTTENT - STERKE PEER
      Aanvang: 23:45
    • Sun
      13.08.17
      THE DINKY TOYS
      AALST - MARKTROCK AALST
      Aanvang: 21:30
    • Sun
      13.08.17
      LAURA TESORO
      PEER - MUZIEKKIOSK
      Aanvang: 20:30
    • Sun
      13.08.17
      SOULSISTER
      AALST - MARKTROCK AALST
      Aanvang: 19:00
    • Sun
      13.08.17
      MFT
      AALST - MARKTROCK AALST
      Aanvang: 23:00
    • Mon
      14.08.17
      MICHAEL SCHACK
      WESTERLO - CONTRASTIVAL
      Aanvang: 23:00
    • Mon
      14.08.17
      2EMPRESS
      SINT-LAUREINS - TROPICS PARTY
      Aanvang: 00:30
    • Tue
      15.08.17
      SOULSISTER
      ZAVENTEM - POP AT PARK ZAVENTEM
      Aanvang: 20:00
    • Tue
      15.08.17
      MFT
      ZAVENTEM - POP AT PARK
      Aanvang: 22:30
    • Fri
      18.08.17
      MFT
      ZEMST - PLEINPOP
      Aanvang: 21:30
    • Sat
      19.08.17
      CAFE FLAMAND
      WOMMELGEM - WOMMELGEM ZOMERT
      Aanvang: 21:00
    • Sun
      20.08.17
      LAURA TESORO
      LOCHRISTI - ZAFFELAARSE BELEVENISSEN
      Aanvang: 17:00
    • Sun
      20.08.17
      SOULSISTER
      ANTWERPEN - HET BOLLEKESFEEST
      Aanvang: 18:00
    • Sun
      20.08.17
      MFT
      OOSTKAMP - PARKPOP OOSTKAMP
      Aanvang: 21:30
    • Mon
      21.08.17
      LAURA TESORO
      WEMMEL - JAARMARKTFESTIVAL WEMMEL
      Aanvang: 20:00
    • Tue
      22.08.17
      MFT
      OVERIJSE - DRUIVENFEESTEN
      Aanvang: 22:15
    • Thu
      24.08.17
      LEVEL SIX
      MOL - MOL FEEST
      Aanvang: 19:00
    • Thu
      24.08.17
      2EMPRESS
      MOL - MOL FEEST
      Aanvang: 22:30
    • Fri
      25.08.17
      TOM DICE
      GEEL - GEEL ZOMERT
      Aanvang: 20:00
    • Fri
      25.08.17
      MFT
      DEURNE - OPENLUCHTTHEATER RIVIERENHOF
      Aanvang: 20:30
    • Fri
      25.08.17
      REGI
      SCHEPDAAL - JOSPOP
      Aanvang: 01:00
    • Sat
      26.08.17
      SOULSISTER
      POPERINGE - MARKTROCK POPERINGE
      Aanvang: 20:30
    • Sat
      26.08.17
      CAFE FLAMAND
      TBC - MNM SYSL - ZONDER NIELS
      Aanvang: 20:30
    • Sat
      26.08.17
      GUY SWINNEN BAND
      KORTRIJK - ROAD ROCK - SCHOUWBURGPLEIN
      Aanvang: 21:00
    • Sun
      27.08.17
      LAURA TESORO
      TEMSE - TEMSE IN DE WOLKEN
      Aanvang: 19:00
    • Sun
      27.08.17
      SOULSISTER
      MECHELEN - MAANROCK
      Aanvang: 20:00
    • Sun
      27.08.17
      MFT
      BEVEREN - BEVERSE FEESTEN
      Aanvang: 22:00
    • Tue
      29.08.17
      LEVEL SIX
      AARTSELAAR - JAARMARKT AARTSELAAR
      Aanvang: 20:30
  • Sep 2017

    • Fri
      01.09.17
      CAFE FLAMAND
      MALDEGEM - SINT ANNA PARK (OA. JEUGD VAN TEGENWOORDIG) - TIMING TBC
      Aanvang: 21:30
    • Sat
      02.09.17
      LAURA TESORO
      MENEN - GROTE MARKT - GROTE MARKT
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      02.09.17
      CAFE FLAMAND
      SINT-JOB IN T GOOR - MAX WILDIERSPLEIN - ST JOB ZOMERT (OPENAIR)
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      02.09.17
      2EMPRESS
      BUGGENHOUT - PARTY (OA. GUNTER D)
      Aanvang: 00:00
    • Sun
      03.09.17
      LEVEL SIX
      WILLEBROEK - ZOMERBAR WILLEBROEK
      Aanvang: 20:00
    • Sun
      03.09.17
      SOULSISTER
      TERVUREN - HEE TERVUREN
      Aanvang: 20:30
    • Mon
      04.09.17
      LAURA TESORO
      KOEKELARE - KOEKELARE LEEFT
      Aanvang: 20:30
    • Fri
      08.09.17
      LEVEL SIX
      BRECHT - BEDRIJFSFEEST MANUCHAR
      Aanvang: 23:00
    • Fri
      08.09.17
      MICHAEL SCHACK
      IEPER - FRIETROCK
      Aanvang: 00:00
    • Sat
      09.09.17
      LAURA TESORO
      BREDENE - MUSIC FOR LYME
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      09.09.17
      SOULSISTER
      GERAARDSBERGEN - GAVERROCK
      Aanvang: 20:30
    • Sat
      09.09.17
      LEVEL SIX
      DAMME - HUWELIJKSFEEST
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      09.09.17
      REGIMANIA
      DEINZE - BRIELPOORT - REGIMANIA
      Aanvang: 23:00
    • Sun
      10.09.17
      LAURA TESORO
      HERZELE - OPENBAAR
      Aanvang: 19:45
    • Mon
      11.09.17
      PAUL MICHIELS (GUEST)
      GEEL - PRIVE
      Aanvang: 20:30
    • Tue
      12.09.17
      PAUL MICHIELS (GUEST)
      GEEL - PRIVE
      Aanvang: 20:30
    • Sat
      16.09.17
      SOULSISTER
      PUURS - PUKEMA
      Aanvang: 22:30
    • Sat
      16.09.17
      MFT
      OEVEL - 48 UREN VAN OEVEL
      Aanvang: 23:00
    • Sat
      30.09.17
      MFT
      KUURNE - EZELSFEESTEN
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      30.09.17
      LEVEL SIX
      SCHELLE - NAPOLEONZAAL - PRIVE
      Aanvang: 23:00
  • Oct 2017

    • Sun
      01.10.17
      LAURA TESORO
      DEERLIJK - STATIEWIJKFEESTEN DEERLIJK
      Aanvang: 20:00
    • Mon
      02.10.17
      MFT
      DILBEEK - OOSTHOEK LIVE
      Aanvang: 21:00
    • Fri
      06.10.17
      SOULBROTHERS
      VOSSELAAR - NACHT VAN VOSSELAAR
      Aanvang: 23:00
    • Sat
      07.10.17
      LAURA TESORO
      LEUVEN - CERA CITY FESTIVAL
      Aanvang: 15:00
    • Sat
      07.10.17
      SOULSISTER
      LEUVEN - CERA CITY FESTIVAL
      Aanvang: 18:30
    • Sat
      07.10.17
      CAFE FLAMAND
      ESSEN - BURGEMEESTERSBAL
      Aanvang: 21:30
    • Sat
      07.10.17
      MICHAEL SCHACK
      IZEGEM - CULTUURHUIS DE LEEST
      Aanvang: 22:00
    • Sat
      07.10.17
      LAURA TESORO
      KNOKKE - GALA-AVOND
      Aanvang: 22:00
    • Sat
      07.10.17
      GUY SWINNEN BAND
      SCHELLE - PRIVATE
      Aanvang: 23:30
    • Sun
      08.10.17
      REGI
      GENT - 200 JAAR UGENT
      Aanvang: 01:30
    • Tue
      10.10.17
      SOULSISTER
      HEIST-OP-DEN-BERG - CC ZWANEBERG - PREMIERE
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      14.10.17
      LAURA TESORO
      GENK - CIRQUE LAMBRECHTS (PRIVATE)
      Aanvang: 22:00
    • Sat
      14.10.17
      SOULBROTHERS
      ANTWERPEN - HILTON - PRIVATE
      Aanvang: 22:30
    • Sat
      14.10.17
      REGI
      HAMME - NACHT VAN DE HAMSE JEUGD
      Aanvang: 01:00
    • Sun
      15.10.17
      SOULSISTER
      SINT-NIKLAAS - STADSSCHOUWBURG
      Aanvang: 20:00
    • Wed
      18.10.17
      SOULSISTER
      ROESELARE - DE SPIL
      Aanvang: 20:00
    • Thu
      19.10.17
      SOULSISTER
      AVELGEM - GC SPIKKERELLE
      Aanvang: 20:15
    • Sat
      21.10.17
      SOULSISTER
      VILVOORDE - CC HET BOLWERK (UITVERKOCHT)
      Aanvang: 20:30
    • Sun
      22.10.17
      SOULSISTER
      KORTRIJK - STADSSCHOUWBURG
      Aanvang: 20:00
    • Thu
      26.10.17
      SOULSISTER
      EEKLO - CC DE HERBAKKER
      Aanvang: 20:30
    • Sat
      28.10.17
      SOULSISTER
      ESSEN - GC ZAAL REX
      Aanvang: 20:30
    • Sat
      28.10.17
      CAFE FLAMAND
      LEDE - DE VOLKSKRING - CAFE FLAMAND IN CONCERT
      Aanvang: 21:00
    • Sat
      28.10.17
      THE BAND
      LOCHRISTI - KOT OP STELTEN - FEESTPALEIS
      Aanvang: 23:30
  • Nov 2017

    • Wed
      01.11.17
      SOULSISTER
      HASSELT - CC HASSELT
      Aanvang: 20:00
    • Thu
      02.11.17
      SOULSISTER
      HALLE - CC T VONDEL
      Aanvang: 20:30
    • Sun
      05.11.17
      SOULSISTER
      BRUGGE - CONCERTGEBOUW
      Aanvang: 20:00
    • Fri
      10.11.17
      SOULSISTER
      PEER - T POORTHUIS
      Aanvang: 20:30
    • Fri
      10.11.17
      MICHAEL SCHACK
      HEIST-OP-DEN-BERG - JEUGDEVENEMENT - CC ZWANEBERG
      Aanvang: 22:00
    • Fri
      10.11.17
      REGI
      HEIST-OP-DEN-BERG - JEUGD EVENEMENT - ZWANEBERG
      Aanvang: 23:00
    • Fri
      10.11.17
      2EMPRESS
      WESTERLO - NEVER ENDING PARTY 2017
      Aanvang: 23:30
    • Sat
      11.11.17
      SOULSISTER
      LIER - CULTUURCENTRUM LIER
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      11.11.17
      2EMPRESS
      ARDOOIE - FEESTTENT POLENPLEIN
      Aanvang: 00:00
    • Sun
      12.11.17
      SOULSISTER
      BEVEREN - SCHOUWBURG (UITVERKOCHT)
      Aanvang: 20:00
    • Fri
      17.11.17
      SOULSISTER
      TESSENDERLO - CULTUURHUIS TESSENDERLO
      Aanvang: 20:00
    • Fri
      17.11.17
      CAFE FLAMAND
      BROECHEM - SCHILDERSNACHT - DEN BOOMGAERD
      Aanvang: 23:15
    • Sat
      18.11.17
      SOULSISTER
      ZOUTLEEUW - GC DE PASSANT
      Aanvang: 20:30
    • Wed
      22.11.17
      SOULSISTER
      MECHELEN - CC MECHELEN - LET OP MATINEE !
      Aanvang: 14:00
    • Sat
      25.11.17
      SOULSISTER
      WIEZE - OKTOBERHALLEN
      Aanvang: 20:00
  • Dec 2017

    • Fri
      01.12.17
      SOULSISTER
      WESTERLO - DE ZOERLA
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      02.12.17
      SOULSISTER
      OOSTENDE - KURSAAL
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      09.12.17
      SOULSISTER
      GENK - CULTUURCENTRUM C-MINE
      Aanvang: 20:15
    • Sun
      10.12.17
      SOULSISTER
      LEUVEN - MINNEPOORT
      Aanvang: 20:00
    • Thu
      14.12.17
      SOULSISTER
      MAASMECHELEN - CC MAASMECHELEN
      Aanvang: 20:15
    • Fri
      15.12.17
      SOULSISTER
      BILZEN - CC DE KIMPEL
      Aanvang: 20:15
    • Sat
      16.12.17
      LAURA TESORO
      HEIST-OP-DEN-BERG - CC ZWANEBERG
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      16.12.17
      SOULSISTER
      SCHERPENHEUVEL - GC DEN EGGER (UITVERKOCHT)
      Aanvang: 20:00
    • Sat
      16.12.17
      REGI
      MERELBEKE - KFC MERELBEKE
      Aanvang: 22:30
    • Fri
      22.12.17
      SOULSISTER
      ALSEMBERG - CC DE MEENT
      Aanvang: 20:15
    • Sat
      23.12.17
      SOULSISTER
      ASSE - CC ASSE (UITVERKOCHT)
      Aanvang: 20:30
    • Thu
      28.12.17
      SOULSISTER
      BORGERHOUT - DE ROMA
      Aanvang: 20:00
  • Apr 2018

    • Sat
      14.04.18
      MICHAEL SCHACK
      WILLEBROEK - 75 JARIG BESTAAN CHIRO WILLEBROEK
      Aanvang: 22:00
  • May 2018

    • Sat
      12.05.18
      LEVEL SIX
      BEVEREN WAAS - 40STE PUITENSLAGERSFEESTEN
      Aanvang: 22:00
  • Oct 2018

    • Sat
      06.10.18
      SOULBROTHERS
      DENDERLEEUW - SPORTHAL DENDERLEEUW
      Aanvang: 22:00

Artists